Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

UF"O Hikayeleri...

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    UF"O Hikayeleri... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100UF"O Hikayeleri... Right_bar_bleue

Güçlülük :
    UF"O Hikayeleri... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100UF"O Hikayeleri... Right_bar_bleue

Aktiflik :

UF"O Hikayeleri... Empty UF"O Hikayeleri...

Mesaj tarafından Admin 19th Kasım 2008, 09:56

Uzaylılara-Ufolara inanırmısınız..?

UF"O Hikayeleri... 1

Uzaylılara ya da UFO’lara inanmıyor olabilirsiniz ama bazı insanlar onlar tarafından kaçırıldıklarını iddia ediyorlar.

Psikiyatr Budd Hopkins şimdiye kadar kaçırıldığını iddia eden 160 kişiyi dinlemiş. Hepsi hikayesini hipnoz altındayken anlatmış. Çoğunda da benzerlikler var.

İşte o hikayeler!

UF"O Hikayeleri... 2

ORTAK NOKTALAR:

Tüm kaçırılanların anlattıkları ortak bir nokta var; yaratıklar ortalama 1.20 m. boyunda, iri gözlü ve gri tenli. Hepsi de yaratıkların onları almak gökyüzünden geldiklerini söylüyor. Bu garip ziyaretçiler insanları hipnotize ederek evlerinden ya da arabalarından alıyorlar. Ve daha da garibi, bu olayları yasadığını söyleyenlerin çok azı yasadıklarının gerçekliğine inanıyor.

UF"O Hikayeleri... 3

STEVEN KİLBURN OLAYI:

Tenis ögretmeni Steven Kilburn’ün hipnoz sırasında anlattıklarına göre; Kilburn o gece arabayla eve giderken uykusu gelmiş ve arabası aniden yoldan çıkmıştı, sanki dev bir mıknatıs onu sağa çekmişti. Göğe baktığında iki garip ışık gördü. Korkusunu hafifletmek için arabadan indi, biraz yürüdükten sonra 4-5 ufak yaratığa rastladı.

UF"O Hikayeleri... 4

OMURGASINA İĞNE BATIRDILAR

İçlerinden birisi liderleri gibi görünüyordu. Yüzleri anlamsızdı ve kireç gibi beyazdı. İri simsiyah gözleri vardı. Bir tanesi yere eğilmiş, kazıyordu. Bu noktada Kilburn, etrafının sarıldığını ve yaratıkların ona karsı bazı aletler kullandıklarını anlattı. Bundan sonra bir rampada ilerlemiş, beyaz bir odanın içindeki bir masada oturmuştu. Tavandan tuhaf aletler sarkıyordu. Daha sonra omurgasında bir iğnenin açısını hissetmişti, sonra da tüm vücudu incelenmiş ve kendisini bir kurbağa gibi hissetmişti. Bacaklarını ayırmışlardı. Sonra sağ bacağı üzerinde ****l bir alet gezinmişti. Ayağının derisi incelenmişti. Sonra daha kötü şeyler olmuştu

UF"O Hikayeleri... 5

MELEZ IRK YARATMA ÇABASI

Hopkins'e göre, birçok kişiden melez çocuklar yaratılmıştı. Bunlardan biri de Bayan Katie Davis’ti. Bayan Davis uzaylılar tarafından birkaç kez kaçırılmıştı. Bir seferinde de melez yaratmak için cenini alınmıştı. Davis hipnoz seansında şunları anlattı:

"Orada, her yerin beyaz olduğu bir yerdeydim sanki beni geldiğim yere dönmeye hazırlıyorlardı. Benimle isleri bitmişti, büyük bir odada bir grup küçük gri insan vardı. Hatırladığıma göre, birinin kolları belimdeydi. Çok rahattım, ayaktaydım, onlarsa çevremdeydi. Birisi omzuma dokundu, herkes benden hoşnut gibiydi ve ben nedenini bilmiyordum.... Sonra, küçük bir kız odaya girdi, iki küçük yaratık ona eslik ediyordu. Kapı eşiğinde durdu...

UF"O Hikayeleri... 6

BİR MELEK GİBİYDİ

Dört yaslarında görünüyordu. Diğerlerine benzemiyordu ama bize de benzemiyordu. Bir peri veya bir melek gibiydi. Büyük mavi gözleri, küçücük bir burnu vardı... Çok güzeldi, yüzü solgundu takat dudakları pembeydi ve gözleri masmaviydi, saçları beyazdı, çok ince ve narindi, normalden biraz büyük bir bası vardı. Tıpkı yapma bir bebek gibiydi... Onu bana getirdiler ve orada durup bana baktı. Ben de ona baktım, ona sarılmak istedim ve birden ağlamaya başladım. Anladığım kadarıyla içlerinden birisi bana gurur duymam gerektiğini söylüyordu." Davis çocuğunu beraberinde götürmek istemiş ama çocuğun çok alışık olduğu biri, belki de babası; onun dünyada yasayamayacağını Davis'in onu besleyemeyeceğini ve onlarla kalması gerektiğini anlatmış

UF"O Hikayeleri... 7

ÜÇ ARKADAŞININ GÖZLERİ ÖNÜNDE KAÇIRILDI

Bir oduncu olan Travis Valton, üç arkadaşının gözü önünde, ormanda bir uzay aracı tarafından kaçırıldı. En yakin dostu olan Mike Rogers, tüm olanların tanığıydı. FBI tarafından yapılan soruşturmada ve yalan makinesi testlerinde Walton ve Rogers'in yalan söylemedikleri anlaşıldı. Walton, uzaylıların kendi üzerinde acı veren deneyler yaptıklarını ve uzay aracının içinde daha birçok kaçırılan insanin bulunduğunu anlatıyordu. Walton, kaçırıldıktan bir hafta sonra geri döndü. Anais 1993 yılında İngiliz UFOLOG John Spencer ve ekibi tarafından yapılan hipnotik deneylerde uzaylılar tarafından kaçırıldığını ve sekso biyolojik deneylerde kullanıldığını anlatıyordu. Oysa güncel yaşamında böyle bir olayı hiç hatırlamıyordu.

Forum Saati 10th Mayıs 2024, 11:39