Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;)

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;) Empty Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;)

Mesaj tarafından Admin 21st Kasım 2008, 15:26

Sevgiliye Elveda
    Hani söz vermistin, hani beni birakmayacaktin? Bana birsey olursa yasayamazdin bak sevgilim bana neler oldu...
    Tipki bir gül gibi soluyorum yapraklarim tek tek dökülüyor simdi beni duymuyorsun bile verdin sözleri nede cabuk unuttun...
    Bana seni SEVIYORUM degil sadece bir dost edasiyla gecmis olsun demeni beklemistim oysaki cokmu zor geldi bebegim...
    Simdi agliyorum iste hani sana söz vermistim ya hastaligimi bilmiyordum ozaman bilsem tutamicam sözü verirmiydim...
    Sevgilim kendime iyi bakmadim helede hani kendimi hic üzmicektim ya olmadi iste cok üzüldüm göz yasim dostum oldu...
    Sadece beni saklayan insanlardan geceler oldu gündüzler uyudum herseyden kacmak icin,
    Geceler ise bu yalan dünyaya haykirmak icin sabahladim simdi gidiyorum sevgilim sana bir ömür boyu ELVEDA diyorum...
    Ama sen bana bunuda esirgiyosun ya ben yinede bisey demiyorum sadece sana son sözlerim benim cektiklerimi sende cek...
    Sevdigin insanin hayaliyle yasa bas ucunda olsun ama ona kavusama ve sana tek tavsiyem var...
    Kimseyi kirma simdi gidiyorum sevgilim eski günlerin hatirina ELVEDA SEVGILIM....
    yorumLarınızı we +r.. Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;) Biggrin beqlıorm ii forumLar Sevgiliye elveda (ßakmaya deger ;) Wink

Similar topics

-

Forum Saati 19th Mayıs 2024, 12:48