Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin .

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Right_bar_bleue

Aktiflik :

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Empty Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin .

Mesaj tarafından Admin 16th Kasım 2008, 20:49

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek Kadın konuşmaları

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin Erkek konuşmaları

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin Nihahahah boşuna kıpraşma yavrum.Elimden kurtulamazsın..Bağırmakta fayda etmez.Bu ormanda seni kimseler duyamaz. Sen iyisi mi meşhur sözü hatırla ve rahatla.Tecavüz kaçınılmazsa uzan ke'yfine bak..Heheheheh..

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Sen şimdi bana tecavüz mü edeceksin?
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Yok nasihat edicem.Tabii ki tecavüz edicem.

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Eminsin yani.
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Tabii eminim,artık tecavüz etmek suç bile değil güzelim.Tecavüzü ediyorsun, sonra tecavüze uğrayan kız çaresiz seninle evlenmek zorunda kalıyor,sen yırtıyorsun.

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Demek yırtıyorsun? O zaman gel yırt bakalım.Hatta sen zahmet etme,ben yırtıyım üstümü başımı.Nasıl olsa yenisini sen alacaksın.
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Ne diyon sen bacım? Bu ayakkabıları da parçalayabilir myiim ? Bıktım kaç senedir giymekten. Ohoooo.Amma konuştun ya.

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Evet ben biraz fazla konuşurum.Şimdiden alışan iyi olur.Malum bir ömür aynı evi paylaşıcaz.Haa bi de unutmadan söyliyim,ben uyurken dişlerimi gıcırdatırım, sonra söylemedin deme.
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Anlaşıldı,sen beni kafa tutup kaçmayı planlıyon ama yemezler.

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Kim kaçacak?Ben mi ? Bence birazdan sen kaçıcan, müstakbel kocacığım. Önce şunu söyliyim,bizde nişanıda düğünüde erkek tarafı yapar bilesin.Nişanda 3 burma bilezik,bir altın saat,5 metrede altın kordon
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Ohaaaaa

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Bence oha joker hakkını hemen kullanma.Çünkü daha düğünde isteyeceklerimi sıralamadım.
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Ne düğünü ya?

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Aaaa düğünsüz hayatta evlenmem.Özel gelinlik isterim,ayrıca ablamların o gece giyeceği tuvaletler de bizzat ellerinden öper.
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Ablanlarmı ?

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Evet bizde adetler böyle.Sen sormadan söyliyim,benim 4 ablam var.Sonra düğün salonda olucak.Havayi fişek gösterisi isterim.5 bilezik isterim,tek taş pırlanta yüzün isterim,yurt dışında balayı isterim,kirada oturmam ev isterim, Italyan mobilya isterim.
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Yeteeeeerrrrrrr.Bacım ne yaptın ya ?Ben mi sana tecavüz ediyom,sen mi bana tecavüz ediyon karıştırdım ha!!Ne bu be ?

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Valla canın isterse kocacığım.
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Ne kocası be?

Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Eek - Tecavüz edicen ya o bakımdan
    Tecavüz etmek kolaymı ? Okuyun karar verin . Biggrin - Tövbe ..Vazgeçtim.Ben aklımı peynir ekmekle yemedim.Tecavüzün cezası kalkmamış aksine artmış.Bundan ala ceza mı olur?!Şu dakikadan itibaren dünya ahiret bacımsın.Kalk yürü eve bırakayım seni.Ulan bi tecavüz etme zevkimiz vardı,onunda içine ettiler, iyi mi ?

alıntı

Abes kaçsada okuyunca normal bir yazı .

Düzenleme tarafımdan yapılmıştır iyi paylaşımlar .

Similar topics

-

Forum Saati 19th Mayıs 2024, 13:36