Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

xL0nenzy | %100 Türkçe | Kahramanlı | Bugsuz | Grafikler T3-T4 | Süper Script |Jübile

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
     xL0nenzy | %100 Türkçe | Kahramanlı | Bugsuz | Grafikler T3-T4 | Süper Script |Jübile Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 xL0nenzy | %100 Türkçe | Kahramanlı | Bugsuz | Grafikler T3-T4 | Süper Script |Jübile Right_bar_bleue

Güçlülük :
     xL0nenzy | %100 Türkçe | Kahramanlı | Bugsuz | Grafikler T3-T4 | Süper Script |Jübile Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 xL0nenzy | %100 Türkçe | Kahramanlı | Bugsuz | Grafikler T3-T4 | Süper Script |Jübile Right_bar_bleue

Aktiflik :

xL0nenzy | %100 Türkçe | Kahramanlı | Bugsuz | Grafikler T3-T4 | Süper Script |Jübile Empty xL0nenzy | %100 Türkçe | Kahramanlı | Bugsuz | Grafikler T3-T4 | Süper Script |Jübile

Mesaj tarafından Admin 29th Aralık 2012, 14:55

Bu script %100 xL0nenzy Yapımıdır.Bugsuzdur. Kendim buglarını Onardım !

Tema Tasarım Yazı Tipi bana aittir. Bug yoktur. Kısacası ben yaptım !!!

Bu Script bu forumdaki güvendiğim ama bana kazık atan ve scriptimi çalan Cagdas adlı Arkadaşım için Gelsin.

Script Özellikleri

- Kahramanlı / Bugsuz
    - Kahramana İtem Alınıyor. / %95 Türkçe
    - Dünyada bir ilk T3 e T4 versiyon sur !
    - T4 versiyon butonlar / T4 versiyon binalar
    - Hammadde Göstergesi T4 versiyon ve Aynı T4 deki gibi miktara göre doluyor / Asker sınırı 4 MİLYAR 295 MİLYON !
    - Mükemmel İstatistik / Vahalara saldırı açık
    - Son derece gelişmiş grafikler / Son derece gelişmiş güvenlik !
    - En iyi hacker bile hackleyemez / Ping Atıp kapatanlara bişey Yapamıyoruz.
    - Görülmemiş bir font Yazı tipi / Comic Sans MS
    - Tamamen Değişik Giriş Ve Kayıt Popupu / Gold Üyelik sistemi
    - Plustan herşeyi alabilme BUG KESİNLİKLE YOK ! / Asker Alma ekli
    - Sistem ve Genel mesajlar sorunsuz / Harika Duyuru Şeridi
    - Profil Resmi Eklebilme / İstatistiklerden Toplam Asker Sayısına bakma!
    - Mesaj arşivleyebilme / Vahaya baskası saldırsa bile rapora bakma
    - Büyük Harita ! / Sorunsuz Vahalar. Alınır Destek Atılır. Yağmalanır.
    - Değişik kahraman itemleri hepside süper.
    - En Bombası natarlar traviandaki gibi Saldırıyor wow kuran köye. (NATARLAR KESİN OLUŞTURULMALI SONRA WOW KURULMALIDIR.)

SİZE TEK KALAN ŞEY İSTERSENİZ +REP VERMEK İSTERSENİZ GÜNCEL TUTMAK YADA BİR TEŞEKKÜR ETMEK.
    LİNKLER
    http://flashmirrors.com/files/0uibai...zy-Provian.rar

YUKARDAKİ LİNKTE YAKLAŞIK 30 TANE LİNK EKLİDİR. DİLEDİĞİNİZDEN "CLİCK HERE" TIKLAYARAK İNDİRİN.

http://uploadmirrors.com/download/0E...zy-Provian.rar

YUKARDAKİ LİNKTE YAKLAŞIK 13 TANE LİNK EKLİDİR. DİLEDİĞİNİZDEN "DOWNLOAD" TIKLAYARAK İNDİRİN.

Similar topics

-

Forum Saati 19th Mayıs 2024, 17:45