Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Kusursuz Aşk[Soner Arıca]..

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Kusursuz Aşk[Soner Arıca].. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kusursuz Aşk[Soner Arıca].. Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Kusursuz Aşk[Soner Arıca].. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kusursuz Aşk[Soner Arıca].. Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kusursuz Aşk[Soner Arıca].. Empty Kusursuz Aşk[Soner Arıca]..

Mesaj tarafından Admin 16th Aralık 2008, 21:49

artık gitme demeyeceğimKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv zaten iyice hazırsın bu sefer.
    herşeyi yanında götür; anılarımızıKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv umutlarımızıKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv sevgimi de al belki lazım olur.
    tek kelime etmesem diyorumKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv ama etmeliyimKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv sana bilmediğin bir şeyden
    bahsetmeliyim; kendimden. evetKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv onca zaman tanıdığını sandığın benden.
    hırçın yanımı gördün daha çokKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv oysa öyle uysal bir çocukmuşum ki.
    neydi beni zaman zaman hoyrat yapan?
    sanırımKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv düşünmedin.
    birini ayrı tutsam da renklerin hepsini sevdimKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv mevsimleri de.
    aslında çok şey var sevdiğimKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv
    kavgalar ve savaşlar dışında bir de niye olursa olsun vedalaşma anlarıKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv
    isterdim ki uyumlu halimi yaşasaydın daima ama bana hep vurgun
    saatlerinde geldinKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv ya da sen vurdun.
    Kusursuz Aşk[Soner Arıca].. 52453074jh0
    uzaklara bakardım uysal çocukluğumda içimde dolmayan derin boşluğumlaKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv
    denizden gelecek bir gemi bekledim durdumKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv
    sonra yıldızlara baktım yıllarca ve sen sandığım bir yıldıza.
    kadınlarKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv erkeklerKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv çocuklar ve şehirler tanıdımKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv çoğunu da sevdim.
    aşklarım da olduKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv hem de uğruna ölebileceğim aşklarKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv ama en çok seni sevdim.
    ve şimdi gidiyorsunKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv evet git içimdeki melek sana dua edecek.
    sanırım kahrolmayacağım bu veda sahnesine - senin baban öldü mü?
    bu gidiş ölümden beter olamaz.
    hangisi doğru bilmiyorumKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv
    seni uğurlayıp öylece kalmak mı?
    yoksaKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv benim uyumamı bekleyip gitmenKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv benim de sensiz sabaha uyanmam mı?
    bence şimdi gitKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv hayır gitme! yani git de önce üstümü örtKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv ben uzanayım şöyleKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv ışığı kapat ve git.
    hayır hayır gitme!
    yani git de ışığı yak gitKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv ben karanlıktan korkuyorum da!
    hem sensizlik hem karanlık bu kadarı fazla.
    üstümü de örtme bu şevkat de fazlaKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv ışıkların hepsi açık olsun.
    içim burkuluyor sen nasıl gidersen git.
    durKusursuz Aşk[Soner Arıca].. Smiliv burayı iyi dinle; birkez daha söylüyorum ve son kez.
    seni seviyorum.
    sen giderken ben içimden haykıracağım 'kusursuz bir aşktı bu' diye.
    kusursuz bir aşktı benim sana büyüttüğüm sen ne yaşadın bilmiyorum...

yine de tanıdı gönlüm yaşadı
    bir kusursuz aşk büyüttüm sana pişman değilim

her akşam vaktinde bu gönül üzülür
    hüzünle dolar seni düşünür
    şimdi çok uzakta kimbilir neredesin
    geri dön ya da dönme ben sendeyim

Kusursuz Aşk[Soner Arıca].. 90131701zr4

Similar topics

-

Forum Saati 19th Mayıs 2024, 12:51