Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı)

murat
    murat
    ÜYE
    ÜYE

Erkek
    HOBİNİZ : futbol
    Basarı Puanı :
    Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Left_bar_bleue210 / 100210 / 100Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Left_bar_bleue640 / 100640 / 100Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Right_bar_bleue

Aktiflik :
    Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Left_bar_bleue450 / 100450 / 100Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Right_bar_bleue

Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Empty Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı)

Mesaj tarafından murat 9th Aralık 2008, 21:03

Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Tmmenglish
    Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı)

Dünyanın en iyi ingilizce eğitim seti. İngilizce öğrenmeyen kalmasın. Tell Me More, Avrupa Birliği desteği ve dünyanın saygın eğitim kurumları iş birliği ile hazırlanmış, dünya da 60 ülkede 5 milyon kullanıcıya ulaşmış, yüzlerde kurum tarafından (Shell, General Electric, Daimler Chrysler, Colgate, BMW, Siemens, IBM, HP vb. ) çalışanlarının dil eğitimi için seçilmiş, en yeni, en güvenilir ve en kapsamlı dil öğretim setidir. Tell Me More, konuşma tanıma sistemi (Spoken Eror Tracking System) sayesinde telaffuzunuzu değerlendirir ve hatalarınızı düzeltir. Tüm kelimeler için 3 boyutlu fonetik animasyonlar ile doğru telaffuz için ağız yapısını gösterir. Tell Me More, bilgisayarınızın başında öğretmene ihtiyaç duymadan yabancı dil öğrenmeniz için gerekli donanım, teknoloji, ve içeriğe sahip olarak kişiye özel hazır ders programları ile gelir. 2.220 cümle, 15.000 sözcük içeren etkileşimli diyaloglar, yüzlerce mpeg video, 8000 kelime içeren konu sözlüğü, 192 dilbilgisi konusu, 700 fiil çekim tablosu, 5.000’in üzerinde alıştırma ve testler ile Tell Me More, 800 saat (tekrar kurlar ile 1.000 saat) çalışma olanağı sunarak evinize yabancı dil kursunu getiriyor. Üstelik sınırsız tekrar imkanı ve 7 kullanıcıya kadar destek vererek evdeki her bireye yabancı dil öğrenme imkanı getiriyor. Ayrıca Toelf, Toeic, Europan Council, Bright ve Bulats gibi sınav sistemlerine uyumlu çalıştırarak, çok çeşitli testler ve denemeler ile bu özel sınavlara sizi hazırlar. Üst üste Avrupa Birliği Jüri Özel ödül sahibi (Europrix) Tell Me More ile çok kısa sürede yurtdışında kendi ihtiyacınızı karşılayabilecek yabancı dil kapasitesine ulaşacaksınız.
    Tell Me More İngilizce Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) Down
    PART-01 | PART-02 | PART-03 | PART-04 | PART-05 | PART-06 | PART-07 | PART-08 | PART-09 | PART-10
    PART-11 | PART-12 | PART-13 | PART-14 | PART-15 | PART-16 | PART-17 | PART-18 | PART-19 | PART-20
    PART-21 | PART-22 | PART-23 | PART-24 | PART-25 | PART-26 | PART-27 | PART-28 | PART-29 | PART-30
    PART-31 | PART-32 | PART-33 | PART-34 | PART-35 | PART-36 | PART-37 | PART-38 | PART-39 | PART-40
    PART-41

Similar topics

-

Forum Saati 16th Mayıs 2024, 16:13