Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

ÇanakkaLe'deki SesLeR ! ,, ! Başımdan Geçti.

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    ÇanakkaLe'deki SesLeR ! ,, ! Başımdan Geçti. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ÇanakkaLe'deki SesLeR ! ,, ! Başımdan Geçti. Right_bar_bleue

Güçlülük :
    ÇanakkaLe'deki SesLeR ! ,, ! Başımdan Geçti. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ÇanakkaLe'deki SesLeR ! ,, ! Başımdan Geçti. Right_bar_bleue

Aktiflik :

ÇanakkaLe'deki SesLeR ! ,, ! Başımdan Geçti. Empty ÇanakkaLe'deki SesLeR ! ,, ! Başımdan Geçti.

Mesaj tarafından Admin 22nd Kasım 2008, 21:12

ÖnceLikle aLıntı değiLdir !
    Uzun süredir konu açamadım.Çanakkale'ye bi gezi düzenlenmişti.
    Anıt'ın yakınındaki bir pansiyonda kalıyorduk .
    Akşam yagmur basLadı.
    Camdan bakınca kan kokusunu hissetmemek mümkün deİldi.
    Çünkü savaşta binLerce şehit savaş ortasında gömülememiş.Bu nedenle yagmurla beraber birçok kemikte ortaya cıktı.Bunu başımızdaki rehber anLattı.
    Neyse çok uzatmıyım..
    Daha sonra 3 kişi bi odadaydık.Yattık ama bi gümbürtü başLadı.At kişneme sesLeri koşma sesLeri geLdi.Yaşamayan biLemez ama inanıLmaz bi sesten sonra 'Allah Allah' sesLeri geLmeye basLadı.Tüm gruptakiler kapıya dokuldu.Ama dısarıda hiç kimse yok.Yaşlı bi reber vardı.Bu olay her sene en az 6-7 kez tekrarlanırmış.

Dediğim gibi yaşamayan bilemez.Kulakları sağır eden at sesLer
    geLince sanki sadece ben duyuyomuşum sandım.Ama değiLmiş.

Ne kadar kudretLi bir oLay oLdugunu umarım herkes farkına varır.
    Bu söLedikLerime inanmadıysanız bi tanıdıgınıza akrabanıza sorun !..

aLintı deİldir !

Similar topics

-

Forum Saati 14th Mayıs 2024, 06:29