Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

2 posters

Sıraya Girmeden Olmaz..

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Sıraya Girmeden Olmaz.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sıraya Girmeden Olmaz.. Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Sıraya Girmeden Olmaz.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sıraya Girmeden Olmaz.. Right_bar_bleue

Aktiflik :

Sıraya Girmeden Olmaz.. Empty Sıraya Girmeden Olmaz..

Mesaj tarafından Admin 19th Kasım 2008, 09:59

Stress yönetiminde sıra dışı bir çözüm…

Siz benim Kim olduğumu biliyormusunuz?

Virgin Hava Yolları. Kaba müşterilerle karşılaşan müşteri temsilcileri ve pazarlamacılar için bir ders.
    (Memleketimin çok ihtiyacı olan eleman)

Birkaç ay once yaşanan bir olay...

Bu olay nedeniyle, Sydney'de Virgin Havayolları biniş kapısı görevlisi personele ödül verilmeli...
    Boing 767 uçağının arızasından sonra, dolu bir Virgin uçuşu iptal edilir.
    Bir başka uçak için yolcular kuyruk oluşturmuşlar, sinirler bir hayli gergin bir şekilde yeni uçakta yer bulmaya çalışmaktadırlar.

Bu sırada çok sinirli bir yolcu bankoya yanaşır ve biletini fırlattıktan sonra
    '-Bu uçak ile uçmak zorundayım ve bu iş hemen yapılacak' diye bağırır.

Görevli: '-Özür dilerim beyefendi, size yardım etmeye çalışmaktan memnun olurum AMA öncelikle sırada bekleyenlerle ilgilenmeliyim ve eminim size de yapacak birşeyler buluruz.

Yolcu etkilenmemiştir.
    Arkadakilerin de duyacağı bir şekilde, yüksek sesle sorar:

'-SİZ BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUNUZ?'

Görevli tereddüt etmeden, gülümseyerek dahili anons mikrofonunu önüne çekerek

'
    -Lütfen Dikkat, Lütfen Dikkat,' sesi tüm terminal binasında temiz bir şekilde duyulmaktadır.

'Burada, Gate14'te bir yolcumuz bulunmaktadır, ve KENDİSİNİN KİM OLDUĞUNU BİLMEMEKTEDİR.
    Kendisine kimliği konusunda yardım edebilecek birisi var ise lütfen Gate14'e gelmesi Rica olunur.'

Kuyrukta bekleyenler gülmekten yıkılmaktadır.. .
    Yolcu Virgin Havayolları görevlisine pis pis bakar ve dişlerini sıkarak: 'F... You' der.

Görevli geri adım atmadan ve gülümseyerek:

'-Özür dilerim, AMA bu işi yapmanız için de sıraya girmeniz gerekecek...
    tarık21
    tarık21
    ÜYE
    ÜYE

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Sıraya Girmeden Olmaz.. Left_bar_bleue68 / 10068 / 100Sıraya Girmeden Olmaz.. Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Sıraya Girmeden Olmaz.. Left_bar_bleue125 / 100125 / 100Sıraya Girmeden Olmaz.. Right_bar_bleue

Aktiflik :
    Sıraya Girmeden Olmaz.. Left_bar_bleue138 / 100138 / 100Sıraya Girmeden Olmaz.. Right_bar_bleue

Sıraya Girmeden Olmaz.. Empty Geri: Sıraya Girmeden Olmaz..

Mesaj tarafından tarık21 20th Kasım 2008, 00:07

eline saglık

Forum Saati 27th Nisan 2024, 15:53