Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Erozyon DEDE isyanlarda..

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Erozyon DEDE isyanlarda.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erozyon DEDE isyanlarda.. Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Erozyon DEDE isyanlarda.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erozyon DEDE isyanlarda.. Right_bar_bleue

Aktiflik :

Erozyon DEDE isyanlarda.. Empty Erozyon DEDE isyanlarda..

Mesaj tarafından Admin 17th Kasım 2008, 14:54

Hayrettin Karaca: Ben boşta gezmiyorum

Başbakan Erdoğan’ın, çevrecilerle ilgili sözlerine TEMA’nın kurucusu, eski işadamı Hayrettin Karaca’dan yanıt geldi: “Boş zamanımızı değil, hayatımızı verdik biz bu işe. Ben boşta gezmiyorum. Başbakan sözleriyle benim kalbimi kırdı. Gücendirdi.”

Erozyon DEDE isyanlarda.. 290562 Erozyon DEDE isyanlarda.. Blank

İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz boşta gezen çevreci değiliz” sözlerini değerlendiren Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı TEMA’nın kurucusu, nam-ı diğer “Erezyon Dede” Hayrettin Karaca, NTVMSNBC’ye şu açıklamayı yaptı: “Başbakan sözleriyle beni gücendirdi; hakikaten gücendirdi... Benim kalbimi kırdı. Ben de bir vatandaşım. Bu beni de etkiledi. Çevreyle uğraşan bir vakfın üyesi olarak ben de alındım doğrusu. Ben boşta gezmiyorum. Çok gücendim... Çevre sorunları nedir; Başbakanımızın bir bilgilenmeye, bilgilendirilmeye ihtiyacı

Forum Saati 13th Mayıs 2024, 12:24