Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Türkçe Hosting den Hizmet Almak İsteyenlere Önemli Uyarı

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Türkçe Hosting den Hizmet Almak İsteyenlere Önemli Uyarı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Türkçe Hosting den Hizmet Almak İsteyenlere Önemli Uyarı Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Türkçe Hosting den Hizmet Almak İsteyenlere Önemli Uyarı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Türkçe Hosting den Hizmet Almak İsteyenlere Önemli Uyarı Right_bar_bleue

Aktiflik :

Türkçe Hosting den Hizmet Almak İsteyenlere Önemli Uyarı Empty Türkçe Hosting den Hizmet Almak İsteyenlere Önemli Uyarı

Mesaj tarafından Admin 16th Kasım 2008, 22:49

3-4 aydır 180 ytl lik miktarı ödemiyorlar. sürekli mazeretler uydurup oyalıyorlar.
    http://turkcehosting.com.tr/
    buradan hizmet alırsanız, olurda üyeliğinizi iptal edip paranızı isterseniz bilinki benim gibi paranızın üstüne bir bardak soğuk içmek zorunda kalırsınız..
    Email: tradbak@gmail.com

" Sözleşmenin feshi ile TÜRKÇE HOSTİNG'in başlatacağı takipler dolayısı ile MÜŞTERİ ödeme tarihine kadar takip boyunca da aylık %15 temerrüt faizi ve alacağın %10 tutarında avukatlık masrafını TÜRKÇE HOSTİNG'e ödemeyi kabul ve taahhüt eder. "

Eğer http://www.turkcehosting.com.tr hosting Hizmeti Alısanız, Yukarıdaki Sözleşme Koşulunuda Kabul Etmişsiniz Demektir...

Merak Ettiğim Şey şu :

Biz Ödeme Yapmayınca Faizyle Avukatlık Oluyoruz. Pekiii,, Onlar Ödeme Yapmayınca Ne Oluyor... Bizdemi Avukat Tutalım, Faiz İşleyelim...

aylık %15 faiz uygulamış olsaydım vede avukatlık üçretlerini hesapladaydım, şuan için bana ödemelei gereken miktar 180 ytl den 350 ytl ye çıkardı.

180 ytl ödemeyen üçkağıtçılar hiç faiz ödeerlermi? bi düşünün bakalım.....

Forum Saati 12th Mayıs 2024, 05:17