Dünya Forum

Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU


Ashampoo Magical Snap 2.31

Paylaş
avatar
Admin
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 2546
Yaş : 48
NERDEN : istanbul
HOBİNİZ : bilgisayar
Basarı Puanı :
100 / 100100 / 100

Güçlülük :
100 / 100100 / 100

Aktiflik :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/04/07

Ashampoo Magical Snap 2.31

Mesaj tarafından Admin Bir 13th Kasım 2008, 14:34


Ashampoo Magical Snap 2.31 | 12 MB - RS

TR: Ashampoo Magical Snap 2 güçlü ve çok yönlü düzenleme özelliklerine sahip güzel bir ekran görüntüsü yakalama aracı. Sizlere ekranınızın tamamnı yada istediğini belirli bölümlerindeki görüntüleri en iyi şekilde yakalayıp resim olarak kaydetmenize yardımcı olan bu program ile program pencerelerini, web sitelerini, masaüstünüzü veya görüntülenen herhangi bir bölümü kaydedebileceksiniz.
Daha sonrasında ise düzenleme (editing) araçları sayesinde bu ekran görüntülerini ilgi çeken hale getirebilecek ve süsleyebileceksiniz. Ekran görüntüsü almak ve kaydetmek için Windows'un imkânları size yetmiyorsa bir de Ashampoo'nun sunduğu olanaklardan yararlanmanın zamanı. İnteraktif rehberi ile sizlere her bir işlemi nasıl yapmanız gerektiğini gösteren bu yardımsever yazılım sizlere en basit yolları en hızlı şekilde becerebilmeniz için yardımda sağlıyor.
Örnek olarak, "Mouse Tools" düzenleme araçları mouse imleçinizin hemen yanında seçeneklerini size gösterek menüler üzerinde arayarak zaman kaybı yapmamanızı sağlıyor.
Çoklu monitör desteği ve Windows Vista desteği ile günümüzde en son teknolojilerlede uyumlu olan bu yazılım sizleri ekran görüntülerini resimlere çevirme konusunda hertürlü gelişmiş seçeneği en basit ve hızlı haliyle sunuyor.Araç Çubukları: Ashampoo Magical Snap, size basit bir ekran görüntüsü kaydetme imkânından fazlasını sunuyor. Ekranınızdaki görüntüyü kaydetmek ise oldukça basit; tek yapmanız gereken şey klavyenizdeki [PrtSc] tuşuna basmak.
Magical Snap, işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilmeniz için farklı araç çubukları sunuyor. Bunlardan ilki, ekranın üst bölümünde göreceğiniz çubuk. Bu araç çubuğunda sol başta yer alan buton kayıt işlemini başlatmaya yararken, hemen yanındaki de durdurmanızı sağlıyor. Üçüncü sıradaki butonile genel ayarları yapabilir; en sağdaki buton ile programın yardım dosyasını çalıştırarak merak ettiğiniz özellikleri görüntüleyebilirsiniz.
Özel Efektler: Bir ekran görüntüsünü kaydettikten sonra üzerine özel efetkler uygulamak için sol tarafta beliren çubuktaki araçları kullanmak gerekiyor. Burada yukarıdan aşağıya doğru sıralanan araçlardan ilki, kaydettiğiniz görüntü üzerine istemediğimiz bölümleri silmenizi sağlıyor. Bu sayede kaydettiğiniz görüntü üzerine özel notlarınızı yazma şansınız var.
Görüntü üzerinde belirli bir alanın rengini değiştirmek için Highlight aracını kullanabilirsiniz. Spotlight aracı ise ekran görüntüsünün seçtiğiniz bölümünü daha dikkat çekici hale getirmek için kullanılıyor.


EN: Ashampoo Magical Snap 2 is a screen capture tool with powerful and intuitive editing capabilities. It enables you to capture virtually anything on your screen – all or part of program windows, websites, the desktop and anything else displayed on your computer’s monitor. Then you can use the editing tools to enhance the screenshot and turn it into a really attractive image.
Interactive guides show you how to perform every operation. All features are also so simple to use that you can get results really fast. For example, the unique Mouse Tools editing tools display their options next to the mouse pointer so that you don’t have to search in menus. You have to try it to appreciate it, Mouse Tools are truly cool and make image editing amazingly easy!
Scrolling Window Capture
The latest version of the popular Ashampoo Magical Snap screen capture program introduces a radical improvement: The ability to capture all the contents of a Window, including the parts that are currently scrolled off screen. This is something that most capture programs are incapable of and it is achieved with an advanced new capture technology.
Scrolling window capture works both with the content of web browsers and the content windows of most application programs. Using it couldn’t be easier – you just select the window to capture and Ashampoo Magical Snap 2 automatically “scrolls” the window contents into a single captured image.
Multiple monitor support
Another major improvement is full support for capturing images on systems with multiple monitors. Many other screen capture programs cannot do this or produce unsatisfactory results. Ashampoo Magical Snap 2 automatically identifies multi-monitor systems and captures screenshots perfectly from any monitor.
Improved image editing with new tools
The editing capabilities of the new version have also been thoroughly updated and enhanced. Now you can turn your screenshots into professional-looking images in no time.
Enhancements here include new functions (Flip, Mirror, Drop Shadow, Grayscale, Pencil), new and improved Mouse tools (Callout, Line, Highlight Area, Marker, Select, Draw Text, Arrow, Eraser), radically improved print support (DPI settings, large images, wide desktops, entire websites etc.) and new capture effects that you can apply on the fly while capturing your screenshots.
Enhanced usability and user interface
Ashampoo Magical Snap 2 is also easier to use than ever, with a much more powerful and intuitive user interface. Almost every aspect of the program has been overhauled. Improvements include better support for multiple captures, more hot***s, better zoom and scroll features (mouse wheel, ***s, cache), separate Undo/Redo for every capture, drag resize, easier configuration and much more.

Homepage - http://www.ashampoo.com

Kod:
http://www.ashampoo.com/dl/0224/asha...alsnap2_se.exe


_________________
Sitemize Destek İçin Lütfen Günde Bir Kere Reklamlarımızı Tıklayıp Bizlere Destek Olun..!

    Forum Saati 19th Haziran 2018, 21:35