Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

TROPİKAL FIRTINA

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    TROPİKAL FIRTINA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TROPİKAL FIRTINA Right_bar_bleue

Güçlülük :
    TROPİKAL FIRTINA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TROPİKAL FIRTINA Right_bar_bleue

Aktiflik :

TROPİKAL FIRTINA Empty TROPİKAL FIRTINA

Mesaj tarafından Admin 11th Kasım 2008, 10:40

10 EKİM 2008 Tarihinde Sinemalarda

TROPİKAL FIRTINA Tropik-Firtina-Al-Bakalim

Tropik Fırtına: Al Bakalım

Yapım : 2008, ABD
    Tür : Aksiyon / Komedi / Savaş
    Yönetmen : Ben Stiller
    Senaryo : Justin Theroux, Etan Cohen
    Oyuncular : Jason Bateman, Tom Cruise, Robert Downey Jr., Jack Black, Tobey Maguire, Jon Voight, Ben Stiller, Matthew McConaughey, Steve Coogan, Jay Baruchel, Alicia Silverstone, Bill Hader, Nick Nolte, Christine Taylor, Tyra Banks, Trieu Tran, Brandon T. Jackson, Danny R. McBride, Brandon Soo Hoo, Reggie Lee
    Yapımcı : Ben Stiller, Stuart Cornfeld, Eric Mcleod
    Görüntü Yönetmeni : John Toll
    Müzik : Theodore Shapiro
    Dağıtım : UIP Filmcilik
    Süre : 2 saat, 04 dk.

FİLMİN KONUSU:

Filmde aksiyon filmlerinde oynayan aktörlere eğitim verilen dış dünyadan yalıtılmış Dale Dyle eğitim kampında iki hafta kaldıktan sonra yeniden topluma dönen oyuncuların topluma dönüşlerinden sonra karşılaştıkları zorluklar ve bocalamaları komedi kalıpları içerisinde anlatılıyor. Savaş filminde oynamaya başlayan aktörlerimiz, gerçek savaşı andıran koşullar altında kalınca eğitim kampında öğrendiklerine başvurmak zorunda kalıyor ve ortaya ‘film içinde film’ mantığında işleyen eğlenceli olaylar çıkıyor.

TROPİKAL FIRTINA StupidprvTROPİKAL FIRTINA StupidprvFİLMİN FRAGMANI:TROPİKAL FIRTINA StupidprvTROPİKAL FIRTINA StupidprvTROPİKAL FIRTINA Stupidprv

Forum Saati 17th Mayıs 2024, 08:43