Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Bedava Dershane Duydunuz mu?

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Bedava Dershane Duydunuz mu? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bedava Dershane Duydunuz mu? Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Bedava Dershane Duydunuz mu? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bedava Dershane Duydunuz mu? Right_bar_bleue

Aktiflik :

Bedava Dershane Duydunuz mu? Empty Bedava Dershane Duydunuz mu?

Mesaj tarafından Admin 28th Eylül 2007, 21:57

Arkadaşlar artık dershaneye gitmeden evinizde ders izleyebiliyorsunuz. Bir internet sitesi tüm dersleri online olarak bedava veriyormuş. İlk duyduğumda inanmamıştım ama dün girip bakmıştım. Dersler biraz amatörce ama dershanenin yerini tutabilecek gibi. Size bu haberi vermek istedim. Ben de kpss ye girecem umarım faydalı olur.

adres oks öss kpss ders izle çıkmış öss soruları kpss soruları oks soruları sınav soruları ders videoları video dersler matematik konu anlatımı geometri fizik kimya biyoloji felsefe tarih coğrafya ingilizce edebiyat öss kpss les soru çözümü sesli görüntülü

Forum Saati 16th Mayıs 2024, 14:49