Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

bir kac fikrada benden olsun

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    bir kac fikrada benden olsun Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bir kac fikrada benden olsun Right_bar_bleue

Güçlülük :
    bir kac fikrada benden olsun Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bir kac fikrada benden olsun Right_bar_bleue

Aktiflik :

bir kac fikrada benden olsun Empty bir kac fikrada benden olsun

Mesaj tarafından Admin 19th Nisan 2007, 20:56

Bu eşşekle nereye gidiyorsun?
    Mehmet Bey köpeğinin tasmasından tutmuş yolda giderken, hoşlanmadığı bir komşusuyla karşılaştı. Komşu sordu:
    - Bu eşekle nereye gidiyorsun?
    - Yahu bu köpek be, diye tersledi Mehmet Bey. Köpekle eşeği birbirinden ayıramıyor musun?
    Komşu aldırışsız:
    - Ben köpekle konuşuyorum. Sen ne diye söze karışıyorsun?

Soyulmuş Tavşan

Temel ava çıkmış, eli boş dönmemek için kasaptan bir tavşan almış. Fadime,

- Ha pu netur, soyulmuş tavşanı nasıl avlaysun?
    - Sevişirken yakaladum, çiyinmeye firsatu olmadu vurdimm onuuu.....

MÜhendİs

Karayolları Genel Müdürlüğünün misafiri olarak Türkiye'ye gelen inşaat mühendisi Amerikalı, Kayseri'den geçerken yol çalışması görür ve arabasını durdurur. Fakat yoldaki eşek nereye doğru yol alırsa orası genişletilip yol yapılmaktadır. Hemen bunun niye böyle yapıldığını sorar. Kayserili: 'Bu bizim mehendisimizdir beyim. Eşşek nereye giderse orayı genişletip yol yaparık' diye cevap verir.Katıla katıla gülmeye başlayan Amerikalı mühendis 'Peki eşeği bulamasaydınız ne yapacaktınız' diyince Kayserili yapıştırır cevabı: 'O zaman Amerika'dan mehendis getirtirdik

Forum Saati 6th Mayıs 2024, 23:14