Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Burak Özür Diledi..!

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Burak Özür Diledi..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Burak Özür Diledi..! Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Burak Özür Diledi..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Burak Özür Diledi..! Right_bar_bleue

Aktiflik :

Burak Özür Diledi..! Empty Burak Özür Diledi..!

Mesaj tarafından Admin 5th Ocak 2013, 14:43

NTV Spor'a konuşan Burak Yılmaz'ın açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
    "Tatil çok iyi geçti, stresli atmosferin ardından 1 haftalık tatil çok iyi geldi, kafamızı dağıttık. Ailemiz ve sevdiklerimizle birlikteydik. Tekrar hazır bir şekilde kampa geldik. Herkes çok hırslı, çok iyi çalışıyoruz. İkinci yarıya yoğun bir şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz"

İlk yarı olumsuz geçti gibi görünse de iyi geçtiğini düşünüyoruz, her şey yolunda gitti. Ligde lideriz ve Şampiyonlar Ligi'nde son 16'ya kaldık. Maç trafiğinin yoğunluğu bizi biraz etkiledi. Biraz daha dikkatli olsak, puan farkı açılmış olabilirdi. Bunu bir sıkıntı olarak yorumlayabiliriz. Şampiyonlar Ligi'nde yolumuza devam ediyoruz. İkinci yarıyı da lider bitirip şampiyon olmak istiyoruz.

Yeni transfer olarak, bildiğim camia olmasına rağmen bir alışma dönemi oldu. Bireysel olarak iyi gitti benim için. İkinci yarıya daha iyi hazırlanıp kendi performansımın üzerine çıkmak itiyorum. Başarının gelmemesi için hiçbir neden yok.

Önem verdiğiniz bir camiadan ve insanlardan gelen sözlere üzülüyor insan. Galatasaray'a olan transfer sürecimde de acımasızca eleştirildim. Hakaretlere de maruz kaldım, çok kırıldım ve üzüldüm. Eleştirilere saygım var ama büyük bir çoğunluğuna katılmıyorum. Trabzonspor maçından sonra duygu yoğunluğu ve adrenalinin de etkisiyle Trabzonsporlu efsanelerin kalbini kırdığımı düşünüyorum, onlardan özür diliyorum. Hepsinden ayrı ayrı özür diliyorum. Ben orada Trabzonspor'a ne derece fedakarlık yaptığımı göstermek istemiştim. Efsaneler niyetimi anlamıştır. Bu sözlerim başka yere çekilmesin

Bizim gönlümüzden geçen bir kura oldu ama mutlaka Schalke'yi geçeriz diye düşünülmesin. Aslanlar gibi mücadele edeceğiz, ben eleyeceğimizi düşünüyorum. Ama önce lige konsantre olmalıyız. Ujfalusi de umarım aramızda katılır bir an önce"

Ajansspor

Similar topics

-

Forum Saati 27th Nisan 2024, 02:49