Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Şahin sert çıktı

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Şahin sert çıktı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Şahin sert çıktı Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Şahin sert çıktı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Şahin sert çıktı Right_bar_bleue

Aktiflik :

Şahin sert çıktı Empty Şahin sert çıktı

Mesaj tarafından Admin 3rd Mayıs 2007, 18:10

Şahin sert çıktı

Bakan, federasyonu hedef gösterdi, "Görevde kalabilmek için Türkiye'den, hükümeti ve siyasileri jurnalliyenler var" dedi

Şahin sert çıktı Axspo03
    Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin önceki gece katıldığı bir televizyon programında, Futbol Federasyonu'nu hedef göstererek, "Birkaç gün daha görevde kalabilmek için Türkiye'yi, FIFA'ya şikayet edenler var. Türkiye'den, hükümeti ve siyasileri jurnalliyenler var" suçlamasında bulundu.
    Kanal 1'in canlı yayınında iç politika ve spor konusunda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Şahin, FIFA'nın 3813 sayılı yasanın bazı maddelerinin özerkliğe aykırı olduğu gerekçesiyle değiştirilmesi talebini ise şöyle değerlendirdi:

'Böylesini görmedim'

"Bu yasa 15 yıldır var. Bu sürede şikayetçi olmayan FIFA neden bugün uyarı yapıyor. İki yıl önce MHK ile ilgili maddeyi FIFA'nın talebi üzerine değiştirdik. O zaman bugünkü maddelerle ilgili şikayet yoktu".
    Bakan, programa katılan konukların, "Tükiye'yi kim jurnalliyor ? İsimlerini verir misiniz?" sorularını ise yanıtsız bıraktı.
    Şahin, milli atlet Süreyya Ayhan ile ilgili olarak da, "Ben bugüne dek milli görev kabul etmeyen sporcu görmedim. Fakat Süreyya neye güvenerek koşmam diyor, anlamadım" ifadesini kullandı.

Similar topics

-

Forum Saati 16th Mayıs 2024, 11:23