Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Emenike Fenerbahçe İle Defterini Kapadı

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Emenike Fenerbahçe İle Defterini Kapadı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Emenike Fenerbahçe İle Defterini Kapadı Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Emenike Fenerbahçe İle Defterini Kapadı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Emenike Fenerbahçe İle Defterini Kapadı Right_bar_bleue

Aktiflik :

Emenike Fenerbahçe İle Defterini Kapadı Empty Emenike Fenerbahçe İle Defterini Kapadı

Mesaj tarafından Admin 29th Aralık 2012, 20:42

Fenerbahçe'nin geri döndürmeye çalıştığı Emmanuel Emenike, "Benim için F.Bahçe değil, Türkiye defteri bile kapandı" dedi. F.Bahçe'nin Spartak Moskova'ya resmi teklifi yaptığını belirten Emenike'nin avukatı Rezan Epözdemir, Rus ekibinin de golcü futbolcunun da transfere sıcak bakmadığını söyledi. Epözdemir, Emenike'nin sözleşmesinde "50 milyon euro'ya serbest kalır" maddesinin yer aldığını da ekledi.

FENER'İ SEVİYORUM

Rusya'nın PM News radyosuna konuşan Emmanuel Emenike de F.Bahçe'ye gelmesinin söz konusu olmadığını belirtti. Nijeryalı golcü, "F.Bahçe'yi, teknik direktör Aykut Kocaman'ı, taraftarı çok seviyorum. Sadece F.Bahçe değil benim için Türkiye defteri de kapandı. Hak etmediğim halde yaşadıklarım, cebime koyduğum tüm güzellikleri alıp götürdü. Tatil için, ziyaret için Türkiye'ye giderim ama artık orada futbol oynamak istemem.

Asla, asla dememek gerek. Bunu biliyorum ama buna rağmen 'asla' diyorum" diye konuştu.

Similar topics

-

Forum Saati 28th Nisan 2024, 04:33