Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Portable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Portable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Portable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Portable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Portable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full Right_bar_bleue

Aktiflik :

Portable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full Empty Portable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full

Mesaj tarafından Admin 25th Aralık 2008, 13:37

Sert, parıltı veya CD, herhangi bir taşıyıcıdan yerleştirme olmadan çalışır, onun, olup olmadığı.
    Bu profesyonel paket, şekillerin bilgisayar işleme tabi tutmasında işe alınan onların çoğunluğu için temel alet oldu. Photoshop, basitçe faydalı ve rahat program değildir, ama hem de üstyapılar ve genişlemelerin takımı için bir kürsü. Photoshop'un, dijital bir fotoğrafla iş için odaklanan yeni fırsatların çoğunu teklif ettiği yeni uyarlama.(çeviri bazı hatalar olabilir..)

Download:

Kod:
    http://rapidshare.com/files/32372645/Adoshop.rar.birseyindir.org.rar.html
    Password:
    Kod:
    www.mtworld.info
    NOT:Bu konuyla alakalı 2 konu daha var ama linkler silik.. ben bu verdiğim linkten indirdim kullanıyorum eğer link bundada çalışmazsa haberim olsun bende çalışıyor....Teşekkürler...!

Arkadaşlar şu an kullanıyorum..cs 2 gibi uzmanı sayılmam ama bide kısayolunu bulamadım...hep setup dan açıyom gzl bişeye benzio kısayolunu bulan bana bi yardımccı olsun bu link kırk deil indriinPortable Adobe Photoshop CS3 v.10 Full Smile

Forum Saati 13th Mayıs 2024, 23:56