Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Sekızıncı Renk

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Sekızıncı Renk Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sekızıncı Renk Right_bar_bleue

Güçlülük :

Aktiflik :

Sekızıncı Renk Empty Sekızıncı Renk

Mesaj tarafından Admin 25th Aralık 2008, 11:49

Sekızıncı Renk Sekizinci%20renk

ozellıkle genc kızların okuması gereken cok hos bır kıtap...ben bu kıtabı ılk aldıgımda elımden hıc bırakmadan 1 saatte bıtırdım...harıka bır kıtap okunmaya değer...4 defa okudum...Gulten Dayıoglu yıne harıka bı eser yaratmıs acıkcası..

Ela sıradan öğüt ve eleştirilere uyarak yaşama yumuşak iniş yapmak istemiyordu. Hayatı deneyerek, kalıplaşmış kuralları aşan özgür ve sıradışı bir kimlik edinmeyi amaçlıyordu. O, çok renkli düşler kuruyordu. Örneğin, gökkuşağının sadece yedi renk olduğuna inanmıyordu. İnsanoğlunun gözlerini bürüyen bağnazlık perdesi yırtıldığında, yepyeni renklerin ortaya çıkacağına yürekten inanıyordu. Ortaokul ve lise yıllarında, bu amaç ve inançlar doğrultusunda yanlış ya da doğru, acıklı veya gülünç pek çok serüvene atıldı. Ailesi ve arkadaşlarıyla sürtüşmelere girdi. Acı, korku, kaygı ve düşkırıklığıyla birlikte sevincin, coşkunun, aşkın ve mutluluğun doruklarında yaşadı. (Arka Kapak)

Forum Saati 16th Mayıs 2024, 02:05