Dünya Forum

Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU


MultiTranse v5.0.2

Paylaş
avatar
Admin
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 2546
Yaş : 48
NERDEN : istanbul
HOBİNİZ : bilgisayar
Basarı Puanı :
100 / 100100 / 100

Güçlülük :
100 / 100100 / 100

Aktiflik :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/04/07

MultiTranse v5.0.2

Mesaj tarafından Admin Bir 13th Kasım 2008, 14:35MultiTranse v5.0.2 | 2.5 MB - RS
TR: MultiTranse, internet tabanlı bir metin çeviri programıdır. Kelime, deyim, 6000 sembol ya da 14 farklı dildeki tüm metinleri tek tıklamayla çevirebilir. Programın unicode desteği sayesinde her türlü yazı tipini destekler.Program İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Arapça, Hollandaca, Yunanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Korece ve Japonca dilleri arasında karşılıklı çeviri yapar.

Öncelikle herhangi bir metni üst pencereye yazın ya da yapıştın. Daha sonra çeviriyi tanıması için bil dil seçin (Örn. İngilizce gibi). Sonra alt pencereden çeviriyi tanıması için bir dil seçin (Örn. Almanca gibi). Araç çubuğunda bulunan çevir tuşuna bastığınızda çeviri işlemi gerçekleşir. (Eğer bilgisayarınızda güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkmasına izin vermelisiniz.) Programın çeviri işlemi internet tabanlı olduğu için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Program çevrimdışı (offline) çeviri yapmaz. Çeviri sonuçlarını alt pencerede görebilirsiniz.
Kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde kolay bir şekilde programı kullanabilirsiniz. Programın arayüzünü Türkçe kullanabilirsiniz. Bunun için Options > Languageden Turkish i seçmeniz yeterli olur. Türkçe çeviri desteği mevcut değil.
Çevirdiğiniz belgeyi TXT biçiminde kaydedebilir, yazdırabilir ve e-postayla yollayabilirsiniz.
Ayrıca bilgisayarınızda bulunan herhangi bir TXT dosyasını da program içinden açıp bir dilden başka bir dile çevirisini yaptırabilirsiniz.


EN: The program translates words, phrases, as well as texts, containing up to 6000 symbols at a time. The tool uses internet connection to process a given text and provide you with a translation into the selected language. It takes advantage of free Web resources to make the optimal translation. With MultiTranse, you will be able to understand foreign texts and convey your ideas into other languages in a blink of an eye, just by using your connection to the Web. The reasonable advantage of MultiTranse is that it replaces a whole bookcase filled with dictionaries and grammar books. It translates from the following languages: English, Chinese (both traditional and simplified), Arabic, Dutch, French, Greek, German, Spanish, Italian, Portuguese, Russian, Korean, Japanese.

DOWNLOAD

alıntı.


_________________
Sitemize Destek İçin Lütfen Günde Bir Kere Reklamlarımızı Tıklayıp Bizlere Destek Olun..!

    Forum Saati 19th Haziran 2018, 21:33