Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı...

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı... Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı... Right_bar_bleue

Aktiflik :

Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı... Empty Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı...

Mesaj tarafından Admin 17th Eylül 2013, 20:08

Pierre Webo: "Kendimizi daha da geliştireceğiz" Maç Sonu Röportajı... 2013-09-16_webo538

Kamerunlu golcü Pierre Webo, böyle galibiyetler aldıkça kendilerini daha da geliştireceklerini belirtti. 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Webo, "Son golde karambol pozisyonu oluştu. Topu önünde gördüm vurdum gol oldu. Çok mutluyum böyle bir golü ben attığımdan. Konya maçını ise kaza olarak nitelendiriyorum. Ondan sonrra çok çalıştık. Böyle galibiyetler aldıkça kendimizi daha da geliştireceğiz" dedi.

Resmi Site

Similar topics

-

Forum Saati 28th Mart 2024, 17:56