Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı...

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı... Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı... Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı... Empty Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı...

Mesaj tarafından Admin 17th Eylül 2013, 20:06

Ersun Yanal: "Oyuncularımı tebrik ediyorum" | Maç Sonu Röportajı... 2013-09-16_ersun538

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Kasımpaşa maçında gösterdikleri mücadeleden dolayı oyuncuları tebrik etti.

Maçın ardından karşılaşmayı yayıncı kuruluşa değerlendiren Ersun hoca, "Kasımpaşa ligimizin ne kadar önemli bir takımı olduğunu bir kez daha gösterdi. Güçlü, iyi oynayan bir takım. Oyunun başında ritim yakalayamadık. Her zaman iyi oynayamayız, son 20 dakikada ortaya koyduğumuz mücadele kazanmamızı sağladı. Destek artıkça sürekli kazanan takım olacak. Biz yolumuzda devam edeceğiz. Çok zor bir sonuç aldık, oyuncularımı tebrik ediyorum" dedi.

Mücadelenin galibiyeti getirdiğini söylene Yanal, "Bugünün oyunun ritminin üzerine çıkmamız lazım. Son bölümdeki parça parça oynadığımız oyunu sürekli oynamamız lazım. Tecrübeli ve iyi takımız. Hamle şansımız var. Ne kadar ritmi yakalayamasak da yaptığımız mücadele kazanmaya yetiyor" diye konuştu.

Oyuncuları tebrik eden Ersun Yanal, "Bütün oyuncularımızın performansından zaman zaman memnunum. Caner de zaman zaman iyi oynadı bugün. Belirli bölümlerde iyi oynadı belirli bölümlerde hata da yaptı. Bu bir takım oyunu. Bizle beraber olan ve bizi dışarıdan izleyen arkadaşlarımızın birlikteliğiyle kazandık" ifadelerini kullandı..

Resmi Site

Similar topics

-

Forum Saati 29th Mart 2024, 08:43