Dünya Forum

Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Eşi de onay verdi..!

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Erkek
HOBİNİZ : bilgisayar
Basarı Puanı :
100 / 100100 / 100

Güçlülük :
100 / 100100 / 100

Aktiflik :
100 / 100100 / 100

Eşi de onay verdi..!

Mesaj tarafından Admin Bir 9th Ocak 2013, 13:09

Galatasaray’ın transferi için Inter’le görüşmelere başladığını resmen Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na bildirdiği Wesley Sneijder’in Türkiye’ye olası gelişi hakkında oyuncunun eşi Yolanthe Cabau açık kapı bıraktı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın bugün yaptığı Sneijder açıklaması ardından sarı kırmızılı taraftarlar heyecan yaratmıştı. Bu açıklamanının ardından Sarı kırmızılılar yıldız oyuncuyla transfer görüşmelerine başladığını borsaya bildirmişti.

İddialara göre Galatasaray, Hollandalı yıldız ve kulübü Inter ile maddi konularda anlaştı. Ancak Hollandalı yıldız konuyu son bir kez ailesine danışmak için Galatasaray'dan cuma gününe kadar izin istedi. İşte bu gelişmelerin ardından Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Sneijder’in eşi şu ifadeleri kullandı;

“İstanbul kesinlikle harika bir şehir. Orada daha önce defalarca bulundum ve Türkiye’yi seviyorum. Ancak ne olacağını bilmiyorum, daha önce de olduğu gibi Sneijder şu anda hala Inter'de" ifadelerini kullandı.

ligtv

Forum Saati 19th Ağustos 2018, 11:05