Dünya Forum

Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU


Federasyonun takvimi belli

Paylaş
avatar
Admin
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 2546
Yaş : 48
NERDEN : istanbul
HOBİNİZ : bilgisayar
Basarı Puanı :
100 / 100100 / 100

Güçlülük :
100 / 100100 / 100

Aktiflik :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/04/07

Federasyonun takvimi belli

Mesaj tarafından Admin Bir 3rd Mayıs 2007, 18:11

Olağan Mali Genel Kurulu haziran ayının ikinci haftasında yapmayı planlayan Futbol Federasyonu, MHK ve Disiplin Kurulu gibi bazı kurullarda ciddi revizyonlar yapacakOlağanüstü Genel Kurul tartışmaları ve mahkemeye açılan davalarıyla sürekli gündemde kalan Futbol Federasyonu, olağan mali genel kurulu Haziran'ın ikinci haftasında yapmayı kararlaştırdı.
Mahkeme sürecinin mali genel kurulu etkilemeyeceğinin kesinleşmesinden sonra federasyon 27 Mayıs'da sona erecek liglerin tescili için öngörülen 15 günlük süreyi bekleyecek.
Lig sonuçlarına yapılacak itirazları görüşüp karara bağlayacak olan Futbol Federasyonu, mali genel kurul çağrısını da yasa göre en geç mayıs ayının ikinci haftasında yapacak. Bu arada A Milli Takım da Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde yaz döneminin son maçını 2 Haziran'da Bosna Hersek ile deplasmanda oynamış olacak.
Futbol Federasyonu, mali genel kurul öncesi 1.5 yıldır mali tablolarını denetleyen uluslararası kuruluşun raporunu delegelere yollayacak. Bu tablolar doğrultusunda federasyon 2006-2007 döneminin ibrasını isteyecek.


Yeni yapılanma

Olağanüstü Genel Kurul tehlikesini atlatan federasyonda, haziran ayındaki mali genel kuruldan sonra başta Merkez Hakem Kurulu ve Disiplin Kurulu olmak üzere bazı kurullarda ciddi revizyonların söz konusu olacağı öğrenildi.
Kulüplerin sürekli şikayette bulunduğu bu kurullarda yeni görevlendirmelerin kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken yetkililer, seçime gitmeyi düşünmeyen başkan Ulusoy'un yönetim kurulundaki istifalardan boşalan yerler için genel kurul sonrası görevlendirme yapmayı planladığı vurgulandı.


_________________
Sitemize Destek İçin Lütfen Günde Bir Kere Reklamlarımızı Tıklayıp Bizlere Destek Olun..!

    Forum Saati 22nd Mayıs 2018, 02:16