Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Caner Benim Yaptıklarımı Yapamaz...!

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Caner Benim Yaptıklarımı Yapamaz...! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Caner Benim Yaptıklarımı Yapamaz...! Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Caner Benim Yaptıklarımı Yapamaz...! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Caner Benim Yaptıklarımı Yapamaz...! Right_bar_bleue

Aktiflik :

Caner Benim Yaptıklarımı Yapamaz...! Empty Caner Benim Yaptıklarımı Yapamaz...!

Mesaj tarafından Admin 4th Ocak 2013, 09:10

Fenerbahçe'nin Slovak futbolcusu Miroslav Stoch, ülkesinde yatığı açıklamada teknik direktör Aykut Kocaman kendisinin yerine Caner Erkin'i oynatması konusunda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
    Aktuality'ye özel röportaj veren Stoch, FIFA tarafından yılın golüne aday gösterilmesi ile ilgili mutluluğunu dile getirirken kulüpten izin aldığını ve ödül törenine katılacağını ifade etti. Başarılı oyuncu Spor Toto Süper Lig'in zorluğunu Slovaklara anlatırken bu sezon neden fazla forma şansı bulamaması ile ilgili, "Herkes bu durumdan dolayı mutsuz olduğumu biliyor. Bunun değişmesi gerektiğine inanıyorum. Hocama güvenmem gerekiyor ve şu anda bunu hissediyorum. Benim yerime oynayan Caner aslında bir defans oyuncusu. Tabii ki o da çok kaliteli birisi ve sahada defansif açıdan benden daha iyi ancak ofansta benim yaptıklarımı yapamaz" sözlerini kullandı.
    Türkiye liginin çok dengeli bir lig olduğunu dile getiren Stoch, "Özellikle bu yıl durum böyle. Şu anda dördüncü sıradayız ancak kulüp çok büyük sorunlar yaşadı. Hala zirveyi istiyoruz ve aradaki puan farkı çok az. Hiçbir şey kaybetmiş değilizi" şeklinde konuştu.
    Yıldız oyuncu FIFA Yılın Golü Ödülü ile ilgili şansı değerlendirirken ise şu sözleri dile getirdi:
    "Şansların eşit bence. Ama Türkiye'de oynuyor olmam yardımcı olacaktır. Geçmişte bu ödülü bir Türk olan Hamit Altıntop aldı ve nasıl bir his olduğunu farkındalar. Buradaki insanlar futbol fanatiği ve benzer diğer anketlerde sonuçlar inanılmaz. Burada çocuktan tut en yaşlıya kadar herkes için hayat spor demek. Fenerbahçe'nin de dünya çapında 30 milyona yakın taraftarı var. Bunlara Slovakları da ekleyince şansımın yüksek olduğunu düşünüyorum."

Sporx

Forum Saati 19th Nisan 2024, 04:24