Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Ve Diego Açıkladı..!

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    Ve Diego Açıkladı..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ve Diego Açıkladı..! Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ve Diego Açıkladı..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ve Diego Açıkladı..! Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ve Diego Açıkladı..! Empty Ve Diego Açıkladı..!

Mesaj tarafından Admin 4th Ocak 2013, 09:01

Türkiye'de ismi hem Galatsaray hem de Fenerbahçe ile anılan Wolfsburg'un dünyaca ünlü yıldızı Diego Ribas, samimi açıklamalarda bulundu. Perşembe gecesi saat Wolfsburg ile devre arası kampı için Antalya'ya gelen Sambacının sözleri...

"WOLSBURG'UN SÖZLEŞMELİ OYUNCUSUYUM"

Türkiye'den kendisi için gelen tekliflerden haberdar olduğunu belirten Diego; "Galatsaray ve Fenerbahçe'nin ilgilerini biliyorum. Birçok takımın bana teklifi var ancak Wolfsburg'un sözleşmeli oyuncusuyum" diye konuştu. 27 yaşındaki oyuncu; "Türkiye'ye gelmem çok zor çünkü Bundesliga'da kümede kalma mücadelesi veriyoruz ama sezon sonu ne olur bilemem" sözleriyle kapıyı açık bıraktı.

"ARDA BİR FENOMEN"

Süper Lig'de oynayan Kuyt, Almeida ve Melo gibi bir çok yıldızı tanıdığını belirten Deigo, Galatasaray'ın Schalke ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçını da değerlendirdi. Ünlü oyuncu, "Her iki takım da zaten üst tura çıkarak güçlerini ispat etiler. İki maç da çok zorlu geçecek. Ortada bir karşılaşma ve tüm şanslar eşit" ifadelerini kullandı.

Atletico Madrid günlerini unutamadığını belirten Brezilyalı, Arda Turan'a da, "O bir fenomrn. Benim kardeşim gibi. Onun başarısı ile gurur duyuyorum ve mutlu oluyorum" diyerek övgü yağdırdı.

MENAJERİ TEKLİF YOK DEDİ

Wolfsburg'da genel menajerlik görevine geçtiğimiz günlerde gelen Klasu Allofs da Diego konusuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Alman futbolunun unutulmaz yıldızı Allofs, "Diego bizim için önemli bir futbolcu. Yeni gelen hocamız Heckiig de ona çok büyük önem veriyor. Takımı onun üzerine kuracak ve kaptanlık bandını verecek. Diego'yu kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Türkiye'den hiçbir resmi teklif almadık. Bu konuda teklifleri değerlendirmeye bile almayacağız" ifadelerini kullandı.

Webaslan

Similar topics

-

Forum Saati 19th Nisan 2024, 18:02