Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

G.Saray'a o Da Güveniyor..!

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Erkek
    HOBİNİZ : bilgisayar
    Basarı Puanı :
    G.Saray'a o Da Güveniyor..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100G.Saray'a o Da Güveniyor..! Right_bar_bleue

Güçlülük :
    G.Saray'a o Da Güveniyor..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100G.Saray'a o Da Güveniyor..! Right_bar_bleue

Aktiflik :

G.Saray'a o Da Güveniyor..! Empty G.Saray'a o Da Güveniyor..!

Mesaj tarafından Admin 31st Aralık 2012, 17:25

Galatasaray'ın eski teknik direktörü M[/i][/b][/font]ircea Lucescu, Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Schalke 04 hakkında konuşan Lucescu, güvenini dile getirdi.

"GALATASARAY, SCHALKE'DEN DAHA İYİ"

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Alman ekibi Schalke'yi eleyeceğini söyleyen Rumen teknik adam, "Galatasaray, Schalke'den daha iyi takım" diyerek sarı-kırmızılı takımın tur şanısının daha yüksek olduğunu söyledi.

Rumen teknik adam, Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifasının ardından sarı lacivertli takımla anlaştığı ile ilgili haberleri kesin bir dille yalanlarken Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Schalke'yi eleyeceği tahmininde bulundu.

FENERBAHÇE'YE GELMİYORUM

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın istifa kararını basın önünde açıklamasından bu yana isminin sarı lacivertli kulüp ile anılmasını ile ilgili ise Rumen teknik adam yalanlama yaptı.

Fenerbahçeli yöneticilerle teknik direktörlük konusunda görüşüldüğü iddiasını kesin bir dille yalanlayan Lucescu, "Bu doğru değil. Fenerbahçe'den kimseyle konuşmadım. Gazetelerde yazılanlar gerçek değil. Ben şu anda Shaktar'ın teknik direktörüyüm. Böyle bir şey mümkün değil. Shaktar'da çalışmaya devam edeceğim." diye konuştu.

G.Saray'a o Da Güveniyor..! Lucescu23323232

Similar topics

-

Forum Saati 19th Nisan 2024, 17:39