Dünya Forum

Join the forum, it's quick and easy

Dünya Forum

Dünya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi

murat
    murat
    ÜYE
    ÜYE

Erkek
    HOBİNİZ : futbol
    Basarı Puanı :
    Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi Left_bar_bleue210 / 100210 / 100Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi Left_bar_bleue640 / 100640 / 100Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi Right_bar_bleue

Aktiflik :
    Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi Left_bar_bleue450 / 100450 / 100Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi Right_bar_bleue

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi Empty Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketidi

Mesaj tarafından murat 9th Aralık 2008, 21:18

Türk Silahlı Kuvvetleri - Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanmış olan İngilizce eğitim paketiidir.İngilizceyi yeni öğrenmeye başlayanlar, sıfırdan öğrenmek ve öğrendiklerini pekiştirmek isteyenler için kesinlikle çok yararlı olacaktır... Dosya boyutları biraz büyük ama kesinlikle indirmeye değer...

Ülke bilgisi ve Harita
    Tavsiyeler
    Alfabe ve Okunuş
    Dersler Arıştırmalar
    Okuma parçaları
    Eğlence - Fıkralar - Karikatürler - Bilmeceler
    Testler - Kelime Testleri - Dilbilgisi testleri
    Kaynaklar
    Sözlük
    Konuşma Klavuzları

http://rapidshare.com/files/24080537/Ing....part1.rar

http://rapidshare.com/files/24095752/Ing....part2.rar