Dünya Forum

Dünya Forum

BİLGİ PAYLAŞIM FORMU


Taraftara jest !..

Paylaş
avatar
Admin
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 2546
Yaş : 48
NERDEN : istanbul
HOBİNİZ : bilgisayar
Basarı Puanı :
100 / 100100 / 100

Güçlülük :
100 / 100100 / 100

Aktiflik :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/04/07

Taraftara jest !..

Mesaj tarafından Admin Bir 26th Kasım 2008, 23:43


[color:181c=#000]
Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı, hafta sonu yapılacak Eskişehirspor-Denizlisor maçında açık tribün bilet fiyatlarını 25 YTL'den 10 YTL'ye indirdiğini belirterek, kulübün zararını, isterlerse Valilik bütçesinden karşılayacağını söyledi.

Çalışıcı, makamında düzenlediği basın toplantısında, çocukluğundan beri tuttuğu Eskişehirspor kötü sonuçlar alınca üzüldüğünü, iyi neticeler aldığında da her taraftar gibi sevindiğini belirterek, Eskişehirspor'un sadece kentin değil Anadolu'nun da önemli bir takımı olduğunu, bu nedenle üzerlerinde önemli sorumluluk bulunduğunu kaydetti.
Eskişehirspor'un bir süre iyi çıkış yaptıktan sonra durgun bir döneme girdiğini anlatan Çalışıcı, şöyle konuştu:
''Önümüzde Denizlispor maçı var. Taraftarımız da haklı olarak bilet fiyatlarının yüksekliğinden şikayetçi. Yöneticilerin ağabeyiyim. Belki emrivaki olacak ama bana (hayır) diyeceklerini sanmıyorum. Eskişehirspor-Denizlisor maçında açık tribün bilet fiyatlarını 25 YTL'den 10 YTL'ye indirdim. Kulübün zararını, isterlerse Valilik bütçesinden karşılayacağım. Bu hafta taraftardan özellikle açık tribünü doldurmalarını bekliyorum. Bazı taraftarımız takımını sevmesine rağmen bilet fiyatı yüksek olduğu için maça gelemiyor. Taraftarımızı mutlaka tribüne çekmemiz lazım. O ambiansı yakalayamazsak takımımız ateşlenmiyor. Öyle olunca da takım sıkıntıya giriyor. Bu maç çok önemli.''
Vali Çalışıcı, Beşiktaş mağlubiyetinin olağan karşılanması gerektiğini ifade ederek, ''Çünkü Eskişehirspor hem deplasmanda hem de güçlü oyunculara sahip bir takımla oynadı. Denizlispor gibi takımları mutlaka yenmeliyiz. Ankaragücü'nü elimizden kaçırırmıştık maalesef'' dedi.
Vali olarak değil ağabeyleri olarak taraftarı bu maça mutlaka beklediğini anlatan Çalışıcı, ''Açık tribüne gelen taraftarımız cefakardır. Yağmur, kar demeden takımını yalnız bırakmaz. Bizim en büyük zenginliğimiz taraftarımızdır. Takımı fişekleyen taraftarın gelmediği maçın galip de gelsek keyfi olmuyor'' diye konuştu.


_________________
Sitemize Destek İçin Lütfen Günde Bir Kere Reklamlarımızı Tıklayıp Bizlere Destek Olun..!

    Forum Saati 22nd Mayıs 2018, 02:02